wspolnotastrzelnicza35.jun.pl Strona Główna wspolnotastrzelnicza35.jun.pl
Jun.pl - darmowe fora

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalny sposób kontaktowania się z Deweloperem / Wykonawcą
Autor Wiadomość
tnt1200 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 117
Wysłany: 2017-05-10, 15:26   

Ja jestem za.

mborcz napisał/a:

Koordynatorzy będą prowadzić rejestr otwartych spraw wraz z historią oraz informacją na jakie działania oczekujemy po stronie wspólnoty lub dewelopera. W tym miejscu mam do Was pytanie, jeśli forum jest i będzie publiczne to można uzgodnić z Panią Magdą aby pisała bezpośrednio na naszym forum w dedykowanym wątku


Wydaje mi się, że nie ma sensu zamykać forum.

Nie ma znaczenia czy Pani Magda będzie pisała na dany temat w wątku, czy mailowo. W końcu i tak całość korespondencji będzie zamieszczana na forum.

Moim zdaniem, nawet lepiej byłoby gdyby korespondencja pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za dane tematy odbywała się na wpół oficjalnie - mailowo, a dopiero później była wrzucana na forum i poddawana dyskusji. Na forum jest coraz więcej treści, z którymi zapoznawania się, możemy Panie Magdzie oszczędzić.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 92
Wysłany: 2017-05-11, 18:27   

 
     
mborcz

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 92
Wysłany: 2017-05-11, 18:27   

Czy ktoś ma przygotowane jeszcze jakieś pismo do dewelopera?
Na chwilę obecną w wątkach zostało zamieszczona tylko jedno związane z dojazdami do miejsc parkingowych.
 
     
mborcz

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 92
Wysłany: 2017-05-17, 19:04   

Z przekazaniem pism wstrzymuję się do czwartkowego spotkania.

Dodatkowo zastawiam się czy korespondencji w naszym imieniu nie powinien prowadzić zarządca? My możemy dostarczyć treść, zarządca na tej podstawie przygotuje oficjalne pismo, członkowie zarządu wspólnoty zaparafują pismo, zarządca dostarczy pismo do dewelopera oraz będzie przechowywał całą naszą oficjalną korespodencję. W ten sposób zarządca jest świadomy jakie problemy występują w zarządzanym obiekcie i cała nasza oficjalna korespondencja jest przechowywana w jednym miejscu.

Jeśli nie będzie uwag to spróbuję do końca tygodnia ustalić zasady współpracy z zarządcą, ostatecznie za to płacimy.
 
     
mborcz

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 92
Wysłany: 2017-05-22, 21:16   

Spółdzielnia projektant wstępnie wyraziła zgodę na obsługę oficjalnej korespondencji z deweloperem. Dostarczamy treść spółdzielnia przygotuje oficjalne pismo, które następnie zaparafują członkowie zarządu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12