wspolnotastrzelnicza35.jun.pl Strona Główna wspolnotastrzelnicza35.jun.pl
Jun.pl - darmowe fora

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyciek wody w piwnicach
Autor Wiadomość
tnt1200 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 117
Wysłany: 2019-05-22, 07:40   Wyciek wody w piwnicach

Cześć,

dziś rano Pani sprzątająca poinformowała nas że mamy kolejny przeciek wody ze ścian w piwnicy, tym razem z pomieszczenia gospodarczego. Przeciek jest bardzo podobny do ostatniego. Sprawę zgłosiłem do administracji, wykonawcy i dewelopera.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 0
Wysłany: 2019-05-22, 21:03   

 
     
Lukipe 
Administrator

Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 0
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-05-22, 21:03   

Witam

Widzę, że problem zaczyna być coraz poważniejszy, proponuję zdecydowane działanie i wykonanie ponownego drenażu bloku, co wiąże się z odkopaniem ławy fundamentowej i zabezpieczenie jej w sposób zgodny ze sztuką budowlaną.
Podobny problem był u mnie w pracy i niestety bez wykopu i naprawy ścian od strony zewnętrznej się nie obyło.
Obawiam się, że w obecnej chwili sytuacja tego wymaga, gdyż przy dużej ilości wody można podejrzewać poważnego uszkodzenia ściany budynku co może wiązać się z rozwojem wilgoci, grzyba w ścianie i powolną erozją betonu.

Pozdrawiam
 
     
tnt1200 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 117
Wysłany: 2020-06-23, 16:23   

Cześć,

po ostatnich ulewach i sygnałach od Pani sprzątającej, przesłałem do Zarządcy, Dewelopera i Wykonawcy wiadomość dotyczącą ponownych problemów z przeciekającymi ścianami oraz prawdopodobnie - rurami w piwnicy w bloku nr 35A (w pomieszczeniu technicznym).

Problem nie został rozwiązany, konieczne są kolejne kroki. Jako potwierdzenie przesłałem zdjęcia pęknięć z wyraźnymi śladami przenikania przez nie wody itp.

Jeśli ktoś z Was zaobserwuje inne miejsce przez które przenika woda, to proszę zrobić zdjęcie i dać znać.


Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12