wspolnotastrzelnicza35.jun.pl Strona Główna wspolnotastrzelnicza35.jun.pl
Jun.pl - darmowe fora

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z pilotem i otwieraniem szlabanu
Autor Wiadomość
mkrzem 

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 11
Wysłany: 2018-11-07, 09:06   Problem z pilotem i otwieraniem szlabanu

Cześć wszystkim,

Od kiedy się wprowadziłem, nieprzerwanie co 4-6 miesięcy mam problem, że pilot nie otwiera bramy. Muszę jechać do firmy nadzorującej szlaban na ul. ks. Jałowego, tam przeprogramowują starego albo dają mi nowego pilota. Raz technik przyjechał i wymieniał moduł w szlabanie. Kontaktowałem się z deweloperem i zarządcą w celu rozwiązania problemu i zaproponowali spotkanie z lokatorami, którzy faktycznie problem mają. Jeśli spotkamy się w godzinach pracy, przyjedzie technik z firmy nadzorującej szlaban, jeśli po 15 będzie tylko ktoś od dewelopera/zarządcy.
Zanim jednak ustalimy datę spotkania wypadałoby wiedzieć czy tylko ja mam problem czy inni lokatorzy również (a wiem, że mają). Prosiłbym o odpowiedź osoby które mają problem z pilotem i opis co się dzieje. Następnie możemy ustalić jakiś termin i się spotkać z deweloperem/zarządcą.

Pozdrawiam,
Maciej Krzemiński
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 10
Wysłany: 2018-11-07, 13:17   

 
     
Gruby 

Wiek: 27
Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-11-07, 13:17   

Cześć, miałem ten sam problem. Na samym początku myślałem, że to bateria więc wymieniłem, ale to nic nie dało. Pojechałem do firmy na ul. ks. Jałowego, sprawdzili go i wysłali na reklamacje. Po paru dniach dostałem nowy i pochodził tak z miesiąc. Przy następnej wizycie dostałem od razu nowego. W sumie pilota wymieniałem 3 razy.

Pozdrawiam,
Hubert.
 
     
Ola

Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 12
Wysłany: 2018-11-07, 17:40   

hej też wymieniałam 2 razy pilota. W moim przypadku raz wymienili mi od ręki, za drugim razem odebrałam nowego na drugi dzień.
 
     
WM
WM

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: 2018-11-07, 23:15   

Witajcie,
u mnie też coś słabo działa, przed otwarciem szlabanu muszę kliknąć kilka razy zanim zadziała, ale nigdy go nie wymieniałam.
Pozdrawiam
 
     
mkrzem 

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 11
Wysłany: 2018-11-08, 10:13   

Mam prośbę, jeżeli ktoś ma obecnie pilota który nie otwiera bramy i będzie musiał podjechać na Jałowego go wymienić/przeprogramować, niech poprosi o nowego a starego niech zostawi dla technika od nich z firmy. Inaczej problemu nie rozwiążą a pomocni zbytnio nie są. Niestety nie pomyślałem o tym jak wymieniałem pilota 2 tygodnie temu, bo byłem przekonany, że pójdzie to bezproblemowo a nie klasyczna spychologia.
Dodatkowo proponujcie proszę jakiś termin kiedy możecie spotkać się z deweloperem. Osobiście uważam, że jest bezcelowe spotykać się w dużym gronie. Wystarczyłby pilot, który nie działa, deweloper i technik.
Jeśli umówimy się do 15 będzie też technik. Popołudniu będzie tylko deweloper, co wg mnie nic nie załatwi.
Innym podejściem może być to, że umówimy się w kilka osób (mogę być nawet sam), które mogą być w godzinach kiedy będzie technik, weźmiemy piloty i pokażemy w czym rzecz. Wtedy już muszą to załatwić deweloper i firma od szlabanu.
 
     
tnt1200 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 117
Wysłany: 2018-11-09, 15:43   

Bardzo dobry pomysl. U nas ok. miesiac temu konieczne bylo zaprogramowanie 1 szt (myslalem ze to bateria, wymienilem ale i tak konieczna byla wizyta w serwisie). Teraz wszystko jest w porzadku ale skoro jest problem to trzeba go rozwiazac.
 
     
mkrzem 

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 11
Wysłany: 2018-11-09, 20:35   

Zróbmy tak, dużo osób jednak nie zagląda na forum, także jeśli ktoś wie o kimś kto obecnie ma problem, że pilot nie otwiera bramy, niech przedstawi sytuację i poprosi w moim imieniu o niego. Jak będę miał pilota umówię się z deweloperem i technikiem w godzinach pracy. Termin spotkania zostawię tutaj jakby ktoś chciał być przy tej rozmowie.
Problem nie jest jakiś drastyczny ale upierdliwy i ewidentnie coś nie działa więc wypadałoby to zrobić.

Dodatkowo pytałem o możliwość otwierania bramy z telefonu (przydałoby się osobom, które mają więcej niż jedno auto na pilota). Byłaby taka opcja za dodatkową opłatą bo trzeba dołożyć moduł. Moga zrobić wycenę.
 
     
A115 
A115

Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 11
Wysłany: 2018-11-09, 20:54   

Wg mnie pomysł z otwieraniem z telefonu jest warty rozważenia jeśli to jakieś rozsądne koszty.

Aczkolwiek pojawia się pytanie czy taki moduł powinna dołożyć ta sama firma, która ma problem z zaprogramowaniem pilota... [Chociaż ja osobiście z pilotem problemu nie miałem]
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12